Наши фудбалери уприличили славље „Змајеваца“
28. априла ученици наше школе били су гости ОШ „Јован Јовановић Змај“ и одиграли међусобне пријатељске фудбалске утакмице. Снаге су одмерили ученици трећег и четвртог, односно седмог и осмог разреда. Ученици трећег и четвртог разреда наше школе остварили су победу резултатом 0:2, док су њихови старији другари поражени након извођења пенала укупним резултатом 6:5 (резултат у регуларном делу сусрета био је 3:3). Екипе наше школе водили су наставници Радомир Вукосављевић и Милош Баковић.
Утакмице су одигране по пријатном пролећном времену и у правој спортској атмосфери. Публика је у духу фер-плеја бодрила своје екипе и сваки квалитетан фудбалски потез наградила аплаузом. „Змајевци“ су нам, као и увек, били одлични домаћини којима се овом приликом захваљујемо на лепом дружењу и честитамо Дан школе, а следеће дружење заказујемо врло брзо.
Милош Баковић



























