Нешто се мења, а неке ствари остају заувек... Последњи наставни дан у четвртом разреду
Ученици четвртог разреда, последњи наставни дан провели су у дружењу и забави! Са својим учитељицама, Елеонором и Наташом, опростили су се најтоплијим речима захвалности и подршке. Много је тога уткано у четворогодишњем школовању и стицању знања, које ће се проширивати...неке ће се мењати, али неке ствари остају заувек!
Срећно, драги четвртаци!
Наташа Буљугић
ПР ОШ " Десанка Максимовић" Ковин




































