Општинска смотра рецитатора

У “Центру за културу Ковин”, 11.марта 2022. године, одржана је 52. општинска смотра рецитатора “ ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ”. Наша школа је имала своја два представника у категорији млађег узраста. Дуња Стојменовић, ученица 2/2 разреда, уз менторску подршку своје учитељице Драгане Ђурић, говорила је песму Бранислава Црнчевића: “Радознало врапче”. Ангела Јаневска, ученица 4/2 разреда, уз менторску подршку своје учитељице Наташе Буљугић, говорила је песму Алексије Марјановић: “Љубав”. Обе ученице су сјајно говориле своје песме! Селектор овогодишње смотре, драмски уметник, Александар Дунић, у конкуренцији тридесетак такмичара, одабрао је осам рецитатора који су се пласирали на окружни ниво такмичења. Међу њима је и наша Ангела Јаневска! Све честитке за остварени успех!