Играмо се бојама
Ученици 2/1 разреда су, након часова ликовне културе на РТСу, прихватили изазов и играли се бојама: од основних правили изведене, али са дивним, коначним продуктима рада!
Све другаре школе, поздрављају ученици 2/1 разреда, са својом учитељивом, Снежаном Ломигора!
ОСТАНИ КОД КУЋЕ!
Наташа Буљугић






















