Лепи цветни вртови у школском дворишту „Гимназије“ и „Економске школе Бранко Радичевић“ и „Десанке Максимовић“, на које смо поносни!

29. маја 2017. године успешно је реализована још једна заједничка иницијатива! Предлог садње цвећа у школском дворишту основне и средње школе које деле дужи низ година заједнички простор, потекла је од директорки двеју школа: Живке Чернох и Ане Новковић чију је реализацију подржао директор ССШ „Васа Пелагић“ Тришић Игор, донирањем великог броја разнобојних цветница произведених у тој школи! У месецу обележавања Дана обеју школа, сви ученици, од првог основне до трећег разреда средње школе, садњом пролећног цвећа дали су нов изглед спољашњем простору школе. Својом шароликошћу ће цветнице допринети естетском изгледу школе, а такође и заједничкој тежњи свих ђака да своје школско окружење учине што пријатнијим за рад и дружење у њему! Оба колектива школе се захваљују ђацима и директору Пољопривредне школе и поручују да се заједничким ангажовањем поспешује успешна сарадња у циљу побољшања квалитета васпитнообразовног рада школе!