Мали фудбал великих другара

У недељи обележавања Дана наше школе, 9.5.2017. одигране су фудбалске утакмице млађих и старијих разреда „Десанкине“ школе и гостујуће школе “Ј. Ј. Змај“, у организацији учитеља Баковић Милоша и Немање, наставника Новице Стојановић и наставника Раше Вукосављевић. Коначан резултат на нивоу школа је 1:1. Прву утакмицу млађих разреда су наши ученици победили 4:0, док су ученици старијих разреда „Змајеве“ школе победили резултатом 5:1. Публици, навијачима и родитељима су приказане утакмице у којима је владала фер плеј игра са вома узбудљивим и неизвесним моментима пред головима противничких екипа. Честитке свим учесницима пријатељских утакмица, а другарима „Змајеве“ школе, као и њиховим учитељима и наставнику физичког васпитања, захваљујемо на учешћу и дружењу у правом спортском духу!