У чаробној земљи Оз

Ученици нижих разреда су са својим учитељима посетили позориште „Бошко Буха“ у Београду и погледали представу за децу „Чаробњак из Оза“. Ово је једна од најомиљенијих и најигранијих прича за децу о одрастању са главним ликом - девојчицом Дороти. У својим сновима и маштаријама Дороти са својом верном дружином, Тотом, Страшилом, Лименим дрвосечом и Плашљивим лавом креће пут Смарагдног града у потрази за чаробњаком из Оза, који треба сваком понешто да дарује: повратак у земљу, памет, срце, храброст. Изузетна визуелност, оригинална музика и одлична сценографија са пуно специјалних ефеката омогућили су ученицима да уживају у лепоти чудесног и бајковитог.

Играли су: Јована Стојиљковић, Урош Јовчић, Александар Милковић, Зоран Цвијановић, Стефан Бундало, Борис Миливојевић, Андријана Оливерић, Александра Симић, Катарина Марковић, Јелена Тркуља, Ивана Локнер, Никола Малбаша и Немања Стаматовић.

Милош Баковић