"Mоја дивна луда породица"

У петак су ученици  IV2 у фискултурној сали наше школе, извели ову занимљиву представу Бојана Љубеновића, која је базирана на књизи ,,Смејалице".Комад су припремили са својом учитељицом Иванком Панић.

Овом приликом желели су да забаве и насмеју своје родитеље и покажу колико су се добро снашли у својим улогама, а нарочито колико су се забављли и смејали док су их припремали.

Позоришни комад се састоји из три чина, а сам заплет почиње када ученица Милена Јовановић добије задатак да осмисли представу за Дан школе. Сви предлози њених другара су по њеном мишљењу досадни и незанимљиви. Међутим, догађаји у њеној породици, комичне ситуације и односи међу члановима породице посужиће јој као инспирација да осмисли представу...

Цитирајући самог аутора Бојана Љубеновића кажемо: ,,Смех и љубав су веома важни , а можда и најважнији састојци чаролије која се живот зове."