Радост читања

Ученици ОШ“Десанка Максимовић“, дуги низ година, одрастају читајући дечији часопис „Витез“. Осим што садржај пружа занимљивости из различитих области, шаљиве приче из школског живота, веома успешно прати и План наставе и учења за сваки узраст посебно. Нарочито обраћа пажњу и на традицију нашег народа. Оно што највише мотивише ђаке да читају и помоћно наставно штиво, јесте и активно учешће у садржаје које часопис објављује, а који шаљу наши ђаци; било да су то литерарни или ликовни радови.

У овом јануарском броју, објављени су ликовни радови ученика млађег узраста. То су:

АНДРИЈА ТАСИЋ, ученик 1/1 разреда, учитељица: Драгана Милетић

АНА МАРИЈА ОМОРЈАН, ученица 3/1 разреда, учитељица:  Ломигорс Снежана

Честитамо ученицима и њиховим учитељицама на успеху и ангажовању и овом приликом позивамо све ученике млађег узраста да учествују и у овогодишњем великом „Витезовом“ наградном конкурсу!