На часу енглеског језика

У петак, 30. октобра 2020. године, ученици трећих разреда су на часу енглеског језика, реализовали још један занимљив садржај, са својом наставницом, Маријаном Ђоковић.

Наставна јединица „Halloween“, реализована је са циљем да се упозна култура и традиција народа са енглеског говорног подручја. Током часа користиле су се вербално- текстуалне методе, демонстративне методе, као и групни облик рада и рад у паровима. Ученици су након усвајања знања, направили сами маске, а такође и костиме, којима су дочарали атмосферу овог празника. За наше ђаке је час био занимљив, јер су се на необичан начин приближили енглеском народу и његовој традицији и специфичности. Циљ је био, такође, прихватање различитости, који је остварен у потпуности!