Креативност на часовима немачког језика

Ученици старијих разреда, су током обележавања Дечије недеље, врло радо реализовали једну активност са својим наставником немачког језика, Милошем Манићем. Да је креативност на високом нивоу наших ђака, показало се и овог пута, у осликавању заштитних маски! Веома мотивисани и инспирисани чињеницом, да ће нови модели маске, које су у школи обавезне, бити права уметничка дела, можда ни сами нису очекивали! Али заиста јесте тако! Додатно задовољство пружила је и сазнање да су једни другима били, под уникатним маскама, занимљивији, јер су им осликане маске пружиле и другачије виђење својих другара, на јединствен начин.

Честитамо на успешно реализованој активности и максималном учешћу ученика старијих разреда!