У сусрет Новој години

У ОШ "Десанка Максимовић" у Ковину, 17. децембра 2019. године, одржана је новогодишња приредба ученика свих млађих разреда и школског хора, у организацији свих учитељица и учитеља, наставнице музичке културе, наставника физичког васпитања, уз максималну организациону подршку наших осмака, теткица и домара школе, реализована је још једна, традиционално, новогодишња приредба. У препуној сали школе, новогодишња чаролија прштала је унаоколо, али и искрила на лицима задовољних ђака, који су се радовали овом виду дружења и зближавања, како међусобног, тако и са гостима приредбе, нашим будућим првацима! Певало се, рецитовало и играло уз чаробне мелодије и звуке прапораца и звончића, у костимима Деда Мраза, пахуљица, ирваса, Снешкића, сребрних вила, оџачара! Након приредбе, Деда Мраз је будућим првацима, поред окићене јелке, поделио прегршт поклона као награду за све добро што су у протеклој години учинили, а Дека је заузврат добио лепе песме које говоре о његовом бескрајном значају и радости које он причињава деци! СВИМ УВАЖЕНИМ РОДИТЕЉИМА, УЧЕНИЦИМА И ПРИЈАТЕЉИМА, ДИРЕКТОРКА ШКОЛЕ, АНА НОВКОВИЋ, ЧЕСТИТАЛА ЈЕ ПРЕДСТОЈЕЋУ НОВУ ГОДИНУ ИСПРЕД КОЛЕКТИВА ШКОЛЕ, ПОЖЕЛЕВШИ ИМ МНОГО РАДОСТИ, ВЕСЕЉА, ДОБРОГ ЗДРАВЉА И МНОГО УСПЕХА!!