Наши трећаци у гостима у ,,Ђуриној“ школи

Ученици трећег разреда ОШ ,,Ђура Јакшић“ љубазно су угостили своје вршњаке из ОШ ,,Десанка Максимовић“. Уз помоћ учитељица организоване су екипе и убрзо је почело спортско надметање у омиљеним играма: фудбалу и игри ,,између две ватре“. Спортска хала била је место граје, смеха, борбености, такмичарског духа и навијања. Победа је припала домаћинима. После спортско-забавне посластице, ученици су били почашћени, а потом су међусобно разменили оригиналне поклоне које су самостално направили. Дружење је протекло у лепом расположењу, препуном смеха и дечје радости.

Пуни лепих утисака, успомена, богатији за нове другаре, ,,Десанкини“ су се вратили својим кућама. На обострано задовољство, дружење ученика поменутих школа овде не престаје у потпуности, оно тек почиње и наставиће се током целе школске године, па и даље.

Снежана Ломигора