Окружно такмичење у спортском риболову

На Шљункари је у понедељак одржано Окружно такмичење у спортском риболову за ученике школског узраста. Испред Удружења риболоваца "Дунав" из Ковина, организатор Ивица Јовчић, окупио је ученике из Омољице, Опова, Ковачице, Дебељаче и Ковина..."Десанкина" школа имала је своју екипу.Уз добру организацију, велико стрпљење, "малих тајни великих мајстора" риболова, у лову рибе удицом на пловак, наши ђаци су освојили медаље за прво место Попов Срђан из ИИИ1 у категорији млађих разреда и друго место Лукић Марија из В1 у категорији старијих разреда. Екипно су освојили друго место, а пехар школи предали директору Лалић Стевану. Уз честитке,пожелео им је спортску срећу у даљим такмичењима и још лепих риболовачких прича.

ПР Наташа Буљугић