Тамара прва на фестивалу „Клинци певају хитове“

У суботу и недељу, 15. и 16.јуна, у Центру за културу Ковин, одржан је 18. по реду фестивал „Клинци певају хитове“.

Љубав према музици,а пре свега, своје вокалне способности и певачко умеће на овом фестивалу представили су и ученици наше школе, и то: Данијел Миловановић, Зока Тубић, Нина Жарков и Тамара Крњаић. Громогласни аплаузи публике доказ су њиховог успешног наступа. Похваљујемо учеснике, а посебне честитке упућујемо Тамари Крњаић, ученици седмог разреда, која је својим извођењем песме „Црно и бело“, македонске групе „Калиопи“, изазвала велико одушевЉење публике, али и жирија, па јој је са разлогом припало прво место (прво место дели са Ерцег Вукашином), али и највише гласова публике. Честитамо!

Маја Лазаров