Угледни часови у "Десанкиној" школи

Ближи се прво тромесечје нове школске године.Морамо да признамо, на обострано задовољство и ученика и наставника, оно је протекло кроз занимљиву реализацију наставних садржаја. Угледни часови, одржани у млађим разредима, којима су присуствовали наставници, стручни сарадници и родитељи, показали су каквом се динамиком ради са децом.Томе свакако доприносе: интегративна настава, интерактивна настава, примена мултимедијалних средстава, корелација са другим предметима, као и вешта примена бројних и разноврсних метода и облика рада.

Мишљење оних који су присуствовали угледним часовима је да су учитељи веома професионални, пажљиво припремљени и максимално прилагодљиви могућностима деце, а деца врло активна, мотивисана за рад са максимално оствареним постигнућима.

ПР Наташа Буљугић

Слике са угледних часова српског језика, математике, света око нас и музичке културе у II-2 разреду; учитељица Драгана Ђурић

Угледни час физичког васпитања у I-2 разреду; учитељица Иванке Панић