Предметни наставници у четвртим разредима

Према овогодишњем плану рада предметних наставника, ученицима четвртих разреда биће представљени њихови будући наставници као и предмети које ће им предавати.На овај начин ће будући петаци имати прилику да лакше прихвате нове наставнике, а наставници већ имати "радног" искуства у новим одељењима наредне школске године.За очекивати је, да ће овим начином рада, адаптација  ученика на предметну наставу трајати краће и лакше, а да ће наставницима остајати више времена за ефикасну реализацију наставних садржаја, примену индивидуализоване наставе и остваривање што боље комуникације са ученицима.

Своје одличне примере пружиле су, за почетак, наставнице биологије и музичке културе.Деца су након часова била видно расположена, а наставнице веома задовољне оствареним циљевима часа.

ПР Наташа Буљугић

Наставница Ануца Славковић у IV-2 држи час Природе и друштва : "Царства-живи свет"

Наставница музичке културе,Снежана Качина, у IV-1 разреду. Обрада песме "Јесен".