И ти можеш!

Уз ове неописиве страхоте изазване поплавама и бујицама, покренута је и Србија! Покренута су сва најснажнија осећања човечности, хуманости, пожртвованости, безграничне емпатије према човеку! Сваки становник ових дана несебично показује солидарност на различите начине!

Ученици "Десанкине" школе из Ковина су се прикључили акцији прикупљања свега онога што је угроженима од поплава неопходно. Ђаци су показали велико срце!  Са великом жељом да помогну, схватају и озбиљност ситуације у којима су се нашли њихови вршњаци са угрожених подручја. Речима подршке поручују да је свима много жао због онога што им се дешава, да им желе брз повратак кућама, да што пре забораве ове недаће и да им "школске бриге" поново буду и једине дечје бриге!

Акција ТИ МОЖЕШ трајаће дужи период, јер су последице поплава немерљиве, а наш патриотизам и човечност биће бескрајни мотив солидарности!