У царству бајки

Ученици млађих разреда „Десанкине“ школе су у завршној приредби у Центру за културу Ковин, својим родитељима и суграђанима, приредили чаробни доживљај света бајки. Вођени занимљивим, духовитим дијалозима познатих ликова још познатијих бајки (Ивица и Марица, Црвенкапа, Три прасета, Снежана и седам патуљака), публика је, као чаробним штапићем, претворена у дете које са садашњим искуством доживљава бајку. На изванредно осмишљеној и постављеној сцени, низале су се и смењивале „слике“ употпуњене музиком, покретом, одличном глумом, костимографијом и динамиком следа догађаја.

По завршетку приредбе, упућене су похвале публике свим учесницима представе „Коктел бајка“ громогласним аплаузом, као и честитке координатору тима учитеЉа, Гордани Албу, на непоновЉивом доживЉају у овом нашем дечјем царству!

Наташа БуЉугић